KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15848159
nr 1584 8159
Ragnar Nyberg
(f. 1893), Sverige
Oljemålning, Sommarhus. Signerad, daterad 1922 cm. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 51x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:16:13
9/12 16:31:45
Ragnar Nyberg
Läs mer om Ragnar Nyberg